У cтолиці безкоштовно покажуть кіно просто неба

У cтолиці безкоштовно покажуть кіно просто неба

Коли: 7 серпня о 21.00 Де: парк ШевченкаВлітку кияни мають чудову нагоду насолоджуватися переглядом фільмів на відкритому просторі, адже в Києві працюють декілька безкоштовних кіномайданчиків. 

«Кіновернісаж просто неба». Літній кінотеатр під Шевченком

 «Дике Поле»

Сюжет стрічки засновано на романі Сергія Жадана «Ворошиловград». Проте режисер Ярослав Лодигін та автор першоджерела Сергій Жадан домовилися ще до початку зйомок стрічки що книгу та фільм слід розмежувати, оскільки це два різні види творів, і книгу «слід залишити позаду»
Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?
Картину презентуватиме режисер Ярослав Лодигін.

Коли: 7 серпня о 21.00
Де: парк Шевченка

«Скажене весілля»

Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, такого повороту подій і не очікував: місяць тому Катя повідомила, що виходить заміж за французького лікаря-кардіохірурга Франсуа.«Середюки — європейська родина!» — це гасло кожен у районі почув особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.
Фільм-рекордсмен, який окупив себе у прокаті та зібрав шалену касу — 54,9 млн гривень. У фільмі зіграли такі зірки як, Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха.
Представлять фільм Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха та продюсерка Надія Коротушка. 

Коли: 8 серпня о 21.00
Де: парк Шевченка

Фестивальні короткометражні хіти 

Покажуть «В радості, і тільки в радості» — переможець Одеського МКФ та КМКФ «Молодість», «Випуск’97» — приз молодіжного журі на 70-му кінофестивалі у Локарно, переможець Одеського МКФ, МКФ «Молодість», «Штангіст» — переможець фестивалю Wiz-Art і КМКФ «Молодість», «LoveSocks» — переможець кінофестивалю «Відкрита ніч», «Урок риболовлі» — переможець кінофестивалю Wiz-Art у Львові, «Мить» — приз екуменічного журі КМКФ «Молодість», «Технічна перерва» — переможець Tallinn Black Nights Film Festival.
Усі стрічки мають не тільки багато схвальних відгуків у критиків і нагород на фестивалях, а й багато поціновувачів серед українських глядачів. 

Коли: 9 серпня о 21.00
Де: парк Шевченка

Кіно від АртБратислави

«Українські шерифи» 

Документальний фільм, знятий Романом Бондарчуком у копродукції України, Латвії та Німеччини. 
В  селі Стара Збур'ївка практично немає міліції, тому функцію охорони громадського порядку беруть на себе двоє місцевих жителів — 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський. Віктор і Володя суміщають обов'язки міліціонерів і соціальних працівників: вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників тощо — тобто займаються усім, окрім кримінальних злочинів. Однак після того, як починається війна, настрій у жителів села змінюється.

Коли: 8 серпня о 21.00 
Де: на фасаді кінотеатру "Братислава", вул. Архипенка, 5

Кінопокази в Солом'янському парку

7 серпня Пригоди Паддінгтона 
8 серпня Пригоди Паддінгтона 2 

Сімейний комедійний фільм британського режисера Пола Кінга про ведмедика Паддінґтона. Одного разу зі Дрімучого Перу до Англії приїжджає добрий, увічливий та акуратний ведмедик, що належить до рідкісного виду перуанських ведмедів. На станції Паддінгтон (на честь якої його й назвали) він знайомиться зі дружною сім'єю Браунів, які з радістю приймають його. Але зла таксидермістка Міллісент хоче зробити з Паддінгтона опудало для музею…

Початок показу о 21:15.
Де: Солом'янський парк

Нагадаємо, 11 культурних подій в Києві: Молодість, Букет і Відкрита ніч