У Києві 188 нових хворих на коронавірус за добу, у лідерах - Дарницький район

У Києві 188 нових хворих на коронавірус за добу, у лідерах - Дарницький район

Захворювання на коронавірус виявили ще в 186 мешканців Києва. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

-Цього тижня кількість хворих на коронавірус в Києві зростає щодня. 186 виявлених випадків - тільки за минулу добу. 11 з них – у дітей. На сьогодні в столиці вже 9178 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, - повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 94 жінки віком від 19 до 84 років. Та 7 дівчаток – від 2 до 16 років. А також 81 чоловік віком від 19 до 70 рокiв. І четверо хлопчиків від одного року до 13.

До лікарень столиці госпіталізували 20  пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

За минулу добу одужали 26 людей. Усього коронавірус подолали 3163 мешканці Києва.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 47. У Деснянському – 30. Та в Святошинському районі – 20 випадків. 

-Я звертаюся до всіх: не ігноруйте загрозу. Йдеться про ваше здоров’я і ваше життя! Ситуація з розповсюдженням вірусу погіршується. І це – не страшилки. Деякі країни вже оголосили про другу хвилю хвороби, - сказав мер столиці. - Якщо у нас буде різкий сплеск захворювання, то не буде іншого виходу, як повернутися до суворих обмежень. - Щоб не допустити колапсу медицини і високої смертності серед хворих. Пам’ятайте про це! І захисну маску носять не в кишені, а на обличчі! Одягайте маску в публічних місцях, у транспорті. Тримайте також соціальну дистанцію. Не забувайте часто мити руки та користуватися антисептиком. Бережіть себе!, - наголосив Віталій Кличко.