У столиці хочуть створити Алею олімпійських чемпіонів України

У столиці хочуть створити Алею олімпійських чемпіонів України

Київська фундація культури спільно з Асоціацією ветеранів спорту України  виступили з ініціативою створення Алеї олімпіських чемпіонів. Відповідний проєкт поданий на Громадський бюджет і отримав позивитиний висновок від Департаменту молоді та спорту КМДА.  

- Участь в Олімпійських іграх українські спортсмени приймають з 1952 року в Гельсінкі. З того часу наші атлети гідно представляють український народ на світових аренах. Українські спортсмени показують дійсно вражаючі результати: Лариса Латиніна – восьмиразова олімпійська чемпіонка, Віктор Чукарін та Борис Шахлін – семиразові олімпійські чемпіони, Яна Клочкова – чотириразова олімпійська чемпіонка, - розповідає автор проєкту Сергій Костянчук.Сподіваємось, що до нашої ініціативи долучаться федерації, спортсмени та небайдужі українці.

Якщо проєкт підтримають кияни, у 2021 році в Києві з’явиться алея, де будуть представлені всі 250 олімпійських чемпіонів за видами спорту та їх досягненнями. Планується, що вона розміщуватиметься на НСК "Олімпійський" і являтиме собою стенди з фото та текстовим матеріалом. На реалізацію проєкту необхідно 386 тисяч гривень.

Нагадаємо, за проєкти Громадського бюджету-2021 можна буде проголосувати у смартфоні