У Деснянському районі з’являться «Європейський двір» та «Безпечний дім»

У Деснянському районі з’являться «Європейський двір» та «Безпечний дім»

Серед переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року – ОСНи ОСН "Будинковий комітет "Проспект Лісовий, 10" та «Квартальний комітет «Лісовий» Деснянського району.

Проєкти, які представили на конкурс ОСНи – «Європейський двір» та «Безпечний дім».

- Разом з активними мешканцями нашого будинку ми постійно займаємося благоустроєм та озелененням прибудинкової території. На клумбах висаджені рідкісні дерева, квіти та кущі, зроблено ландшафтний дизайн. Але клумби та зелені насадження періодично пошкоджують, зривають та ламають квіти, витоптують посіяну траву та паркують автомобілі. За допомогою проєкту буде встановлено паркан європейського типу та приведено в належний естетичний вигляд і стан прибудинкову територію, – говорить керівник ОСНу Будинковий комітет «Проспект Лісовий, 10» Жанна Слободенко.

Проєкт «Безпечний двір» передбачає встановлення камер відеонагляду на житлових будинках по проспекту Лісовому, 8 та по вулиці Курчатова, 3-А.

- Безпека мешканців – актуальна та пріоритетна справа для нашого ОСНу. Серед основних засобів підвищення рівня безпеки – системи відеонагляду. Із встановленням відеокамер з’явиться можливість зменшення ризиків правопорушень, – відзначає керівник ОСНу «Квартальний комітет «Лісовий» Микола Слободенко.

Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування було започатковано у 2012-му році з метою стимулювання реалізації органами самоорганізації населення (ОСН) місцевих ініціатив мешканців територій та якісного виконання власних повноважень. Цьогорічний конкурс відбувався протягом квітня-липня 2020-го року.
Відповідний перелік переможців затверджено розпорядженням Київська міська державна адміністрація - КМДА № 1119. Кошти на реалізацію проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування передбачені у міській цільовій програмі «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.» та у бюджеті міста Києва на 2020-й рік.

Нагадаємо, боксерський ринг та тренажери: на Оболоні реконструюють особливий стадіон