У Київському планетарії відбувся показ фільму для сімей військовослужбовців

У Київському планетарії відбувся показ фільму для сімей військовослужбовців

4 серпня у Київському планетарії відбувся показ повнометражного фільму «Подорож сонячною системою» для сімей демобілізованих військовослужбовців та учасників бойових дій.

Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка

Цей захід відбувся в рамках міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». Його організатори - Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України, у такий спосіб прагнуть надати психосоціальну підтримку сім’ям військових та внутрішньо переміщених осіб із зони військового конфлікту.

Автори проєкту сподіваються, що  така підтримка сприятиме більш позитивному світосприйняттю людей, які пройшли випробування війною та налагодить особисте та професійне життя цих категорій людей.

Загалом, у Дніпровському районі зареєстровано близько 25000 внутрішньо переміщених осіб, серед них 1500 дітей. Всі ці люди так чи інакше потребують допомоги суспільства. І подібний захід - чудовий приклад культурологічної підтримки.

Видовищний повнокупольний фільм «Подорож сонячною системою» переносить глядачів у таємничий світ далеких планет. Яскрава 3D анімація українських митців захоплює глядача, і він відчуває повне занурення у незвичайну подорож, насолоджується приголомшливими видовищами ландшафтів планет земної групи та відчуває крижаний холод далеких газових гігантів.

Шоу-програма відволікає від повсякденних проблем, викликає позитивні емоції та гарний настрій. На думку організаторів заходу, така форма терапії краще, ніж будь-який тренінг, сприятиме відновленню соціальної згуртованості та формуванню позитивного емоційного стану.

Вікторія Бабич-Вепрєва, фото Бориса Корпусенка