Кличко показав, як триває капітальний ремонт проспекту Любомира Гузара

Кличко показав, як триває капітальний ремонт проспекту Любомира Гузара

Мер столиці Віталій Кличко показав, як триває капітальний ремонт дороги на проспекті Любомира Гузара.

Відео про те, як працювали дорожники минулої ночі, Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

-Столичні дорожники вийшли на фінальну стадію капітального ремонту проспекту Любомира Гузара. Минулої ночі там розпочали "чистове" асфальтування. І вже наприкінці цього тижня повністю оновлена дорога на проспекті буде відкрита, - повідомив Кличко.

За словами мера Києва, інтенсивність трафіку на цій магістралі досить висока, тому асфальтування там здійснюватимуть тільки вночі.

На проспекті Любомира Гузара, як і на більшості доріг, що сьогодні ремонтують у місті, використовують високоякісний щебенево-мастиковий асфальтобетон. Це - міцне покриття, яке витримує великі навантаження. За словами фахівців, нова дорога служитиме мінімум 10 років.

-Паралельно на проспекті тривають роботи з облаштування пішохідних тротуарів та велодоріжок. Також встановимо нове LED-освітлення. Хочу зазначити, що останнього разу цю магістраль ремонтували 30 років тому, - зазначив Віталій Кличко.