Де у столиці збудують розважальні та офісні центри

Де у столиці збудують розважальні та офісні центри

Нові ділові, офісні, торговельні та розважальні центри будуватимуть на околицях міста. Це передбачено у проєкті Генерального плану м Києва. Тож нові робочі місця та зони відпочинку на околицях «відтягуватимуть» навантаження із центру.

Про це повідомили у КО «Київгенплан»

- На сьогодні в Києві існує потреба у розширенні ринкової інфраструктури та площ комерційної нерухомості. Планується збільшити площі сучасних логістичних центрів до 2,5-3,5 млн квадратних метрів шляхом формування територій складських комплексів, які розташовуватимуться на основних напрямках в’їздів до міста у приміській зоні. У результаті в Києві повинні сформуватися підприємницькі екосистеми, базовими елементами яких є сприятливе бізнес-середовище та інвестиційний клімат, учасники, котрі взаємодіють один з одним, та підприємницька культура, – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький.

До 2040 року, за розрахунками розробників проєкту Генплану столиці, на малих підприємствах працюватиме близько 45% від загальної чисельності зайнятого населення у Києві; кількість малих підприємств збільшиться в 1,8 рази та досягне 400 одиниць на 10 тис. населення.

Мале та середнє підприємництво мають зміцнити свої позиції не тільки в традиційних для них секторах (торгівля, транспорт), але і в високотехнологічній індустрії та сфері інновацій.