На Шулявці створили великий сучасний сквер

На Шулявці створили великий сучасний сквер

Сквер на перехресті вулиць Івана Гонти та Олени Теліги у Шевченківському районі повністю змінили. Донедавна занедбаний куточок, створений за всіма зразками «радянської убогості», нині  має вигляд  маленького зеленого парку.

«Київзеленбуд» уточнює, що тут є все необхідне: лави в тіні дерев, яскравий дитячий майданчик, баскетбольне поле, знаряддя для занять ворк-аутом та гімнастикою, огороджена територією для дресирування собак.

-Цього року завершили влаштування сучасного гумового покриття на трьох майданчиках для занять спортом - гімнастичному, баскетбольному та для ворк-ауту, - уточнюють у «Київзеленбуді». -Загалом 512 кв. м. Гумовою плиткою також встелили й дитячу ігрову зону площею 275 кв. м. Ця територія завжди зайнята маленькими відвідувачами. Ігрові комплекси розраховані на дітей різного віку і доповнені лавами та каруселями – тут можна лазити, стрибати, підтягуватися, гойдатися. Коли здається, що нікуди сховатися від шумного міста, можна завітати сюди і зрозуміти, що затишку є місце в мегаполісі.

Нагадаємо, що у столиці повністю змінили зону дитячих розваг у Маріїнському парку. А також починають реконструкцію Солом’янського парку.

Читайте також: «Хто знищує ліси навколо Києва»

Фото "Київзеленбуд"