Оболонь облаштували «дзвіночками»: на черзі – Подільський район

Оболонь облаштували «дзвіночками»: на черзі – Подільський район

По Києву продовжують встановлювати контейнери для роздільного збору побутових відходів.

Так, контейнери типу «дзвінок» в Оболонському районі вже встановлені: загалом це 478 контейнерів (229 – для пластику, 231 – для скла, 18 – для паперу). Про це повідомляє КП "Київкомунсервіс".

Тепер на черзі – Подільський район. Його мешканці вже можуть надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення. На основі звернень будуть сформовані маршрути вивезення відходів. Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс».

– Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс», – йдеться у повідомленні. – При поданні звернення, необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) для встановлення, та можливість заїзду спецавтотранспорту та думку кожного вашого сусіда – щодо прагнення сортувати сміття.

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм, діаметр 1730мм), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону мешканці зможуть подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.