У Києві завершується довготривалий ремонт проспекту Гузара

У Києві завершується довготривалий ремонт проспекту Гузара

На проспекті Любомира Гузара завершують капітальний ремонт дорожнього полотна. Нині тут для зручності водїів проводять у нічний час масштабне асфальтування. Як попереджають дорожники, під час влаштування верхнього шару можливе перекриття руху на деяких кварталах проспекту. Фінальний шар покриття нині кладуть у напрямку проспекту Леся Курбаса.

-Впровдож трьох ночей ми плануємо встелити верхній шар покриття на всьому проспекті Любомира Гузара. Роботи з асфальтування розпочали від Борщагівського шляхопроводу, - повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв. - Зручним проспект Гузара стане і для велосипедистів, адже уздовж магістралі облаштовують велодоріжки. Частину вже заасфальтували. До речі, велодоріжки з’являться з обох сторін проспекту і будуть двобічними.

На проспекті відремонтують і всі тротуари. У рамках капітального ремонту тут модернізовано систему освітлення – працюють енергоощадні LED-ліхтарі з системою зміни освітленості залежно від часу доби.

В. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко пояснив, що проспект встеляють високоякісним щебенево-мастиковим асфальтобетон (ЩМА-20). Це покриття міцне і витримує значні навантаження. Товщина верхнього шару - 5 сантиметрів.

Нагадаємо, що натепер у столиці середній ремонт провели на 58 вулицях, ще на 57 ремонти завершать до листопада.

Читайте також на яких вулицях до кінця серпня будуть обмеження руху