У Києві затримали угрупування наркоторговців

У Києві затримали угрупування наркоторговців

До столичних поліцейських надійшла інформація про те, що група осіб із Миколаївської та Херсонської областей збуває наркотики у Києві. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

У ході слідчих дій поліцейські провели обшуки на території Херсонської, Миколаївської областей та столиці. Під час обшуку оперативники виявили приміщення, де виготовляли наркотики, та вилучили велику партію канабісу й 30 тисяч доларів США.

-Ми провели у Києві санкціоновані обшуки, виявили та вилучили велику партію наркотиків, 30 тисяч доларів США та транспортні засоби, на яких наркозбувачі здійснювали злочинну діяльність. Також ми провели обшуки на території Миколаївської та Херсонської областей, де виявили приміщення, які спеціально обладнані для виготовлення канабісу, - коментує начальник відділу поліції № 2 Шевченківського управління поліції Олександр Дибов.

Шістьох учасників угрупування затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявились мешканці Києва та інших областей.

 Фігурантам  загрожує до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.