Новий пішохідний міст на Оболоні: коли він буде

Новий пішохідний міст на Оболоні: коли він буде

Через деякий час мешканці столиці матимуть ще більше можливостей для пішохідного та велотуризму. На Оболоні, за кошти інвесторів, планується збудувати пішохідний міст від парку «Наталка» (район гольф-клубу) до острова Оболонський. Він постане у найвужчому місці затоки Оболонь.

Крім того, нині проєктанти розробляють проєкт створення великої пішохідно-велосипедної траси вздовж заток Оболонь та Собаче гирло: мале й велике кола для прогулянок і поїздок велосипедами. Маршрути будуть протяжністю 5 та 11 кілометрів відповідно.

На фото: нині розглядають цей ескіз мосту, як основний для майбутнього проєктування

Після будівництва пішохідного мосту через затоку Оболонь, туристам буде набагато зручніше потрапити з Оболонської набережної та парку Наталка на острів Оболонський – нині тут практично незаймані береги і чисті природні пляжі, які ваблять відпочивальників. У планах також створити впорядкований пляжний комплекс, та встановити легкі павільйони для обслуговування відпочивальників, зробити благоустрій території. 

На фото: ця частина острова може бути пристосована під пляжну зону 

– Над цим проєктом ми зараз активно працюємо, він стоїть на контролі у мера столиці і буде обов’язково реалізований, –​ пояснив «Вечірньому Києву» голова Оболонської райдержадміністрації Кирило Фесик. – Є складні питання, пов’язані із статусом земельної ділянки, яка має потрапити у пляму будівництва мосту та нової зони відпочинку на острові. Створено також проєкт майбутнього мосту. Він дуже крутий і цікавий. Орієнтуємося на нього. 

Нагадаємо, розпорядженням КМДА № 397 визначено, що для створення комфортних умов для мешканців та гостей Києва у 2020 році побудують пішохідний мостовий перехід між Оболонською набережною та островом Оболонський. Створять і безперешкодний доступ маломобільних мешканців на міст та на новий пляж. Фінансуватимуть роботи з будівництва мосту за рахунок залучених коштів інвесторів. А потім його передадуть на баланс міста.

Раніше «Вечірній Київ» повідомляв, що парк «Наталка» продовжать до затоки Вовкувата.

Читайте також: «На Оболоні побудують новий міст».