З «Леонардо» – на вихід: у столиці терорист захопив бізнес-центр

З «Леонардо» – на вихід: у столиці терорист захопив бізнес-центр

Бізнес-центр біля київської опери погрожують підірвати. Сьогодні, 3 серпня, о 12:00 до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

– Прохання до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської, – звертається Антон Геращенко.

Наразі введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

Журналіст «Вечірнього Києва» повідомляє, що рух транспорту лише частково обмежений. Перекритий відрізок вулиці Володимирської від перехрестя із вул. Богдана Хмельницького до перехрестя з просп. Тараса Шевченка.