Кличко повідомив, скільки лікарень підготували для боротьби із COVID-19

Кличко повідомив, скільки лікарень підготували для боротьби із COVID-19

У столиці, з 2014 року, відремонтували 139 відділень у міських лікарнях.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від користувачів Facebook.

– За останніх 6 років повністю відремонтували 139 відділень в столичних лікарнях. Здійснили термосанацію 25 медичних закладів. Та суттєво оновили 7 пологових будинків. Також Київ закупив понад 200 спецавтомобілів для «швидкої». Зокрема, 100 – для екстреної та невідкладної допомоги, повідомив Кличко.

Також мер нагадав, що в контексті боротьби з пандемією коронавірусу підготували 5 міських лікарень та 2 пологових будинки. На майже 900 ліжок. 

– Також додатково створили місця в Олександрівській лікарні. Там облаштували ще один корпус для лікування хворих на коронавірус – на 70 ліжок. А також підготували місця в спеціалізованих медзакладах. Якщо знадобиться, – для другої хвилі прийому хворих, – місто підготувало майже 800 ліжок в іще 7 лікарнях столиці. У медзакладах міста сьогодні є 400 апаратів штучної вентиляції легень. А на початку року їх було 150,  сказав Віталій Кличко.