Реконструкцію Пейзажної алеї завершать у серпні

Реконструкцію Пейзажної алеї завершать у серпні

Як вже повідомляв «Вечірній Київ», триває I етап реконструкції Пейзажної алеї на ділянці від Десятинного провулка, 7, до вулиці Велика Житомирська, 8-б, який завершиться до кінця серпня. Повністю роботи закінчать у 2021 році.

Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв прокоментував, що зараз на цій локації замінюють комунікації, оновлюють та зміцнюють підпірні стінки, на деяких ділянках – мостять гранітне покриття.

Всі роботи проводяться практично вручну, оскільки на об’єкт неможливо запустити важку техніку, – зазначив Олександр Густєлєв.

У рамках реконструкції буде розширено вхід на Пейзажну алею з боку Історичного музею і Десятинної церкви, уздовж алеї будуть вимощені пішохідні доріжки, розбиті газони, висаджені нові дерева, облаштована система поливу і повністю замінено освітлення. На Пейзажній алеї з’явиться зливова каналізація, і вода не буде накопичуватися на самій алеї.

– Що стосується улюблених киянами арт-об’єктів, то вони не зазнають жодних змін. Пошкоджені скульптури будуть обов’язково відремонтовані. Для цього співпрацюватимемо з авторами скульптур. Ми підсвітимо ці унікальні об’єкти, – підкреслив Олександр Густєлєв.