В аеропорту «Київ» пасажирів тестують на коронавірус: яка вартість

В аеропорту «Київ» пасажирів тестують на коронавірус: яка вартість

В аеропорту «Київ» кожен пасажир може пройти тестування на коронавірус.

Пасажири, які щойно прилетіли в міжнародний аеропорт «Київ», можуть пройти ПЛР-тестування у спеціальному пункті. Він запрацював у аеропорту після відкриття міжнародного сполучення.

Тестування здійснюється в загальнодоступній зоні, біля медпункту на першому поверсі Терміналу А. Аналізи добирають співробітники клініки VERDE Medical Clinic.

Як це відбувається?

  • Дослідження переважно проходять пасажири, які прилетіли з країн «червоної зони», але тест може пройти будь-який пасажир.
  • У пункті тестування медпрацівник бере мазок з горла і носа, після чого матеріал направляється на дослідження в лабораторію Інституту мікробіологічних досліджень IMD.
  • Результат дослідження надійде на e-mail пасажира протягом 24 годин.
  • Також результати тестів лабораторія відправляє у Центр громадського здоров'я. За наявності негативного результату, з мобільного додатка «Дій вдома», пасажиру надсилається повідомлення щодо зняття з резервації та припинення дії 14-денного контролю самоізоляції.


Вартість послуги становить 1 700 грн за одну людину. Тестування можна оплатити онлайн на сайті клініки VERDE, готівкою або банківською картою.

Час роботи пункту тестування в аеропорту «Київ» можна дізнатися безпосередньо в клініці VERDE за номером гарячої лінії: 8 999.