Мер Києва повідомив, як місто допомагає бізнесу в складні часи

Мер Києва повідомив, як місто допомагає бізнесу в складні часи

Мер Києва Віталій Кличко ініціював створення спільної з міською владою групи економічних експертів, практиків, представників бізнесу, що буде напрацьовувати кроки із подолання економічної кризи, спричиненої пандемією.

Про це Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Хочу повідомити, що я ініціював створення спільної з міською владою групи економічних експертів, практиків, представників бізнесу. Щоб ми разом напрацювали шляхи подолання кризи. І визначили основні кроки, що потрібні для підтримки і розвитку бізнесу в столиці. Практичні рішення та проєкти й їх оперативне втілення. В цій групі будуть люди професійні та успішні в своїх сферах. Завтра ми плануємо вже першу зустріч. І розпочинаємо працювати. Про всі пропозиції фахівців і проєкти буду повідомляти, зазначив Кличко. 

Також він повідомив, що 28 липня Київрада ухвалила рішення, яке дозволить компенсувати столичним підприємцям 99 відсотків від суми процентів за кредитними договорами.

– Вчора Київрада ухвалила ще одне важливе рішення для підтримки малого та середнього бізнесу столиці. Відтепер – до 31 грудня – місто буде компенсувати підприємцям 99 відсотків від суми процентів за кредитними договорами. Тими, що укладені, або будуть укладені з банками-партнерами чи уповноваженими банками. Тобто, бізнес столиці до кінця 2020 року зможе кредитуватись під 0,1 відсотка річних. Київ сьогодні не тільки бореться з коронавірусом, а й розвивається. Міська влада втілює заплановані проєкти та намагається мінімізувати наслідки кризи, спричиненої пандемією, підкреслив Віталій Кличко. 

Він також показав коротке відео, в якому розповідається про підтримку містом малого та середнього бізнесу столиці.