Кредит через інтернет – правила безпеки

Кредит через інтернет – правила безпеки

Кожному з нас знайома ситуація, коли виникає неймовірне бажання придбати якусь річ чи з’їздити у невеличку відпустку, а грошей на подібні витрати немає. Або ж роботодавець затримує заробітну плату, і кошти потрібні на найнеобхідніше для родини.

Чимало людей йдуть найпростішим шляхом – звертаються в МФО (мікрофінансову організацію), аби швидко отримати кредит на карту. Проте проводити фінансові операції через інтернет може бути не так безпечно, як хотілося б. Йдеться насамперед про те, що перед вибором організації для співпраці, необхідно звернути особливу увагу на систему захисту інформації, що передається. 


Як можна захистити дані?

В Україні найчастіше використовується технологія Secure Socket Layer (SSL), яка надійно зашифровує інтернет-з’єднання. У результаті зловмисники не можуть перехватити інформацію в тому вигляді, в якому вона передається. Вони в принципі не можуть це зробити завдяки високому рівню захисту. Бажано перед заповненням заявки і оформленням позики спитати представника компанії про використання цієї технології.

Відома в країні МФО Loany не тільки терміново видає кредити онлайн без відмови і гроші людям з поганою кредитною історією, але й піклується про безпеку своїх клієнтів, використовуючи сучасну протекцію. Отримати мікропозику на карту людина може тільки після її верифікації. Для цього система тимчасово «заморозить» на рахунку 1 грн, і така процедура є абсолютно нормальною, адже вона не дозволяє зловмисникам використовувати крадені карти.


Як дізнатися, що перед тобою компанія-шахрай?

  • Серйозні МФО дозволяють взяти гроші в борг без застави, поручителів та довідок про доходи. Якщо окрім виплати звичних відсотків компанія вимагає одразу перерахувати заставу – перед вами справжній шахрай.
  • Якщо організація не використовує Secure Socket Layer, треба обходити її стороною, оскільки гроші та ваша особиста інформація можуть бути викрадені сторонніми особами.
  • Якщо на сайті компанії немає інформації щодо її власників, юридичної адреси установи, не опубліковане свідоцтво про реєстрацію фінансової установи та інші обов’язкові документи, до такої компанії звертатися не варто.
  • Також мають насторожити занадто низькі відсотки та надто привабливі умови, які разюче відрізняються від інших пропозицій на ринку – це можуть бути шахраї, що полюють за вашими особистими даними.
  • Варто дуже уважно прочитати умови договору, впевнитися в тому, що всі пункти прописані чітко і зрозуміло. Якщо пропустити цей момент і недбало поставитися до умов співпраці, недобросовісна компанія отримає змогу підвищити відсотки без відома користувача.


Більшість мікрофінансових компаній працюють цілодобово, тому отримати консультацію в них можна в будь-який час. Онлайн кредитування стає все більш популярним, що і не дивно, адже МФО видають гроші без відмови і чималого пакету документів. Якщо звернути увагу на вищезазначені пункти, можна убезпечитися від злодіїв, зберегти свої нерви та гаманець.