Особливий дитячий садок відкриють на Дарниці до 1 вересня

Особливий дитячий садок відкриють на Дарниці до 1 вересня

Реконструкція дошкільного навчального закладу № 652 на вулиці Бориспільській, 28/1, у Дарницькому районі добігає кінця. Його відкриють до 1 вересня. Працюватимуть тут і групи для реабілітації дітей із дитячим церебральним паралічем.

Вже завершено будівельні роботи, на території садочка проводять благоустрій та оновлюють зелені насадження. Про це повідомили у Дарницькій райдержадміністрації.

Садок розрахований на 11 груп (210 місць), із них дві групи – інклюзивні, з додатковими можливостями для реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Одна з інклюзивних груп розрахована на дітей віком від 3 до 5 років, друга – на дітей від 4 до 7 років.

Блок медичних приміщень і басейн розташовані на першому поверсі, що зручно для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та дітей, які пересуваються на інвалідних візках. Усі медичні приміщення пристосовані для процедур, необхідних для дітей.

Садок має чимало приміщень для відпочинку, навчання, оздоровлення та ігор: кімната для лего-конструювання, комп’ютерний клас, приміщення для уроків образотворчого мистецтва, зали для музичних занять, а також окремі зали для фізкультури і для лікувальної фізкультури.