Неоціненне значення розвиваючих іграшок в житті маленьких дітей

Неоціненне значення розвиваючих іграшок в житті маленьких дітей

Люблячим батькам важливо розуміти, що гра для малюків – це не просто цікаво проведене змістовне дозвілля, чи розвага.

Дітки дуже швидко ростуть, стрімко пізнаючи світ через спілкування та розвиваючі іграшки. І від того чим вони найчастіше бавляться, яким заняттям та розвагам віддають перевагу, залежить їхній емоційний та психічний розвиток.

У процесі цікавої, захоплюючої гри малюк:

 • отримує нові знання;
 • вчиться бути соціально активним;
 • моделює життєві ситуації;
 • розкриває багато граней своєї особистості;
 • розвиває приховані здібності й таланти.

Заохочуючи всебічні інтереси дітей, слід враховувати їхній вік, купуючи розвиваючу іграшку з яскравим забарвленням, красивим та зрозумілим декором. Основним критерієм вибору інтерактивних іграшок повинна бути повна безпека дитини під час гри.

Багатофункціональні ігри та дитячі забави, допоміжні засоби різних методик дозволяють розвинути у малюків:

 • дрібну моторику пальців рук;
 • координацію та уважність;
 • фантазію й творче начало;
 • пізнавальну активність;
 • посидючість та терпіння;
 • cамостійність та наполегливість;
 • логіку й планування;
 • логічне, образне та абстрактне мислення;
 • комбінаторні здібності.

Розвиваючі іграшки дарують радість та позитивні емоції 

Багато молодих, недосвідчених тат і мам роблять велику помилку, покладаючись, що мультфільми з телевізора або сумнівної якості гри на планшеті зможуть повною мірою розвинути інтелект та кмітливість дитини. Невгамовну енергію малюка слід направляти в потрібне русло, чергуючи спортивні та розвиваючі ігри з читанням книг, музичними заняттями, захопленням іншими видами творчості.

В арсеналі іграшок маленької дитини повинні бути різноманітні: пірамідки, кубики, пазли, балансири, конструктори, лабіринти та головоломки, дитячі музичні інструменти, тематичні ігрові комплекти та набори для творчості.

Малюки не зможуть бути успішними та самодостатніми особистостями в майбутньому, якщо вони не матимуть змоги гратися різноманітними іграшками, які сприяють ранньому розвитку. У них буде слабо розвинена уява, та й успішність у школі не така висока. Іграшки слід підбирати відповідно до віку, інтересів та здібностей дитини.

Природно, що у кожної дитини свій тип темпераменту, хтось росте гіпер активним, а хтось більш посидючий, але трохи повільний. Одна дитина буде із задоволенням малювати, збирати пазли, а іншій хочеться ганяти м'яч у дворі. Тати та мами, які добре знають смаки та уподобання свого малюка повинні приділяти увагу при виборі іграшок, купуючи розвиваючі іграшки, сюжетні набори, комплекти для творчості та спортивний інвентар.

Асортимент розвиваючих іграшок

Дуже широкий вибір розвиваючих іграшок в інтернет-магазині kasha.com.ua  (КЕША). Менеджери – консультанти завжди допоможуть придбати цікаву, пізнавальну іграшку для раннього розвитку маленької особистості, нову захопливу гру без обтяження сімейного бюджету. Виробники пропонують придбати малюкам: балансири та бізіборди, цікаві забавки та прикраси, сучасні розробки та методики відомих педагогів, тематичні набори та комплекти, розрізані навпіл овочі та фрукти, різноманітні рибалки.

Тата, мами повинні розуміти на скільки важливі іграшки для психологічного розвитку дитини. Зрозуміло, що для сучасного малюка іграшка – це дієвий спосіб пізнання реальності.

Дитяча фантазія – безмежна і, часом, з найпримітивніших іграшок малюк зможе створити в своїй уяви цілий світ з цікавими сюжетними лініями. Головна умова – іграшки повинні бути яскравих колірних відтінків, які привертають увагу дітвори. Під час веселої розваги у малят покращується розвиток мозкової активності. Під час гри маленьким діткам не слід давати іграшки з мілкими деталями, які вони зможуть проковтнути. Взагалі, розваги малюків одного, двох та трирічного віку повинні проходити під пильним наглядом когось із дорослих. Присутність батьків бажана під час гри новою забавкою, щоб показати малюкові, як саме слід використовувати іграшку.

Матеріал розміщено на правах реклами