У МОН пояснили, як проходитимуть вступні іспити до вишів

У МОН пояснили, як проходитимуть вступні іспити до вишів

Напередодні початку основного етапу вступної кампанії МОН запускає серію відеороз’яснень із найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків. Перший ролик – про вступні іспити та творчі конкурси. Він вже доступний на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2020» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Не пізніше ніж 24 липня в усіх закладах вищої освіти має розпочатися реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси. У ролику експерти МОН розповідають про те, хто, як і коли має складати вступні іспити чи брати участь у творчих конкурсах. До прикладу, для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в кілька потоків. Це зроблено для того, щоб вступники мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань. Загалом вступні іспити та творчі конкурси відбуватимуться для вступників на місця державного замовлення з 1 до 12 серпня, на контракт – з 1 до 22 серпня. 

Відеороз’яснення також будуть супроводжуватися відповідними інфографіками, які просто та доступно ілюструватимуть основні етапи вступної кампанії. База відеороз’яснень та інфографік для вступників на бакалавра, молодшого бакалавра та на магістра буде поповнюватися новими матеріалами до 1 серпня – початку основного етапу вступної кампанії 2020.  

Нагадаємо, в Україні запрацювала гаряча лінія вступної кампанії 2020.