Киянин намагався підірвати власний будинок та школу

Киянин намагався підірвати власний будинок та школу

На спецлінію 102 зателефонував невідомий із повідомленням про те, що він нібито заклав вибухівку в будівлі школи на вулиці Семашка.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.

На вказану адресу негайно виїхали слідчо-оперативна група, рятувальники, вибухотехніки та кінолог зі службовим собакою.

За словами начальника Святошинського управління поліції Сергія Чернишева, під час огляду приміщень та прилеглої до школи території працівники поліції жодних підозрілих предметів чи речовин не виявили.

– Після опитування свідків та очевидців події ми встановили особу абонента, що зробив хибний виклик. Разом із цим, до нас надійшла інформація про те, що після цього дзвінка чоловік вдома відкрив газові конфорки та зачинив вікна, після чого пішов у невідомому напрямку. При цьому він попередив матір про намір підірвати будинок, – коментує Сергій Чернишев.

У будинку на вулиці Доброхотова, де проживає правопорушник, працівники ДСНС та газової служби відключили газ та, спільно з поліцейськими, провели евакуацію мешканців під’їзду. Оперативні працівник протягом кількох годин вели пошуки зловмисника, а коли розшукали, – затримали його.

Ним виявився місцевий мешканець, який, згідно з висновком лікарів-психіатрів, має проблеми з психічним здоров’ям.

Слідчі повідомили затриманому про підозру та готують клопотання до суду для прийняття рішення щодо його примусового лікування.

– Хочу нагадати, що при запаху газу слід негайно перекрити вентилі на газовому приладді та крани подачі, відкрити вікна й двері та негайно зателефонувати в аварійну службу газу за номером 104 або надати інформацію у поліцію за номером 102, – наголосив Сергій Чернишев.