Радник Кличка Максим Бахматов призупиняє роботу в КМДА

Радник Кличка Максим Бахматов призупиняє роботу в КМДА

Радник Київського міського голови Максим Бахматов повідомив про завершення першого етапу роботи Офісу Трансформації та про призупинення своєї діяльності у Київській міській державній адміністрації на час передвиборчої кампанії.

Причина: бажання зберегти політичну незаангажованість як Офісу Трансформації, так і власну. Про це повідомили у прес-службі Офісу Трансформації.

Офіс Трансформації ми створили на громадських засадах як дієву антикризову структуру допомоги киянам, активістам у вирішенні глобальних проблем столиці. Про те, що проект вдався, свідчать реальні результати. І те, що це був проект незалежний політично, реалізований за підтримки громади і мера Віталія Кличка, – факт. І хотілося б зберегти цю незалежність та дієвість, – сказав Максим Бахматов.

Він підкреслює, що Офіс Трансформації наразі перетвориться в аналітичний центр, Think Tank, що фіксуватиме цифри, аналітику та продовжуватиме розпочаті ініціативи.

Максим Бахматов подякував Віталію Кличку за можливість долучитися до розвитку столиці, а громаді, експертам – за допомогу та підтримку. Мер Києва Віталій Кличко також подякував Максиму Бахматову та команді за роботу на громадських засадах на благо міста та киян і вручив раднику нагрудний знак «Знак Пошани».

– Не прощаємося, а беремо паузу на час виборчої кампанії. Будемо раді продовжувати співпрацю та спільну реалізацію потрібних для міста проектів, – зазначив Віталій Кличко.