На Дарницькій площі створюють яскраву транспортну розв'язку

На Дарницькій площі створюють яскраву транспортну розв'язку

Транспортна розв’язка на Дарницькій площі «отримала» свій полив. Про це повідомило КП УЗН Дніпровського району. Крім того, тут готуються до другого етапу робіт по озелененню транспортної розв’язки, де буде висаджено велику кількість злакових трав, вічнозелених кущів та кущів, які квітують.

У районі продовжили роботи першого етапу озеленення транспортної розв’язки на Дарницькій площі та влаштували прикореневий полив, який є запорукою правильного росту та розвитку зелених насаджень. Завдяки автоматиці, полив виконується безпосередньо у нічний час за допомогою

спеціальних шлангів та зволожувачів. Шланг з пристроями для зрошування встановлюють на невеликій глибині безпосередньо під деревами. Вперше у Дніпровському районі прикореневий полив був влаштований нашими працівниками на бульварі Верховної ради у 2019 році.

-Така система є дуже зручною, оскільки не заважає виконувати різні роботи на цій території та не змінює структуру поверхні землі, - пояснюють зеленбудівці. - Окрім того, при такому поливі коренева система дерева розвивається в глибину, а не в ширину, що для міських об'єктів є ефективно, тому що коріння рослин не будуть вилазити на поверхню. Ще однією особливістю такого поливу у місті є захист від вандалізму.