Що нового подивитися у столичних кінотеатрах

Що нового подивитися у столичних кінотеатрах

Традиційно у четвер на широкі екрани виходять кіноновинки. Цього тижня це фантастика, кримінальні бойовики, короткометражки та анімація для дітей. 

Творець

2038-й рік. Молодий учений працює на корпорацію і створює у секретній лабораторії андроїд зі штучним інтелектом. Його останній прототип майже готовий. Залишається найризикованіша фінальна фаза, але треба встигнути до появи команди зачистки. Адже його таємна мета – воскресити за допомогою цієї технології дружину, яка загинула кілька років тому…

Ураган

Детектив поліції у відставці під час урагану разом з іншими мешканцями опиняється в пастці у багатоповерховій будівлі. Водночас група небезпечних злочинців планує там  пограбування.

Озеро диких гусей

Лідер невеликої банди займається крадіжкою мотоциклів. Під час однієї з розбірок він випадково вбиває поліцейського та стає ціллю номер один для поліції та влади.

Герой СамСам

Герой СамСам вважає своїм обов'язком охороняти рідну планету СамПланету, хоч і не має суперсил. У той же час лиходій Маршалл Перший із Марсу хоче захопити рідний дім СамСама та знищити його. Юний герой за допомогою подруги з іншої планети Мегалактики спробує відкрити в собі суперсили, щоб боротися зі злом. 

Best Shorts ZIFF.Summer edition
 
Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF показує найкращі короткометражки українським кіноглядачам. У програмі - яскраві, свіжі та дуже актуальні роботи талановитих митців з Франції, Італії, Іспанії, Китаю, Австрії та України. 

Нагадаємо, Олег Скрипка відкрив безкоштовний фестиваль французьких комедій.