Доля Протасового Яру: у Київраді підтримали проєкт Кличка

Доля Протасового Яру: у Київраді підтримали проєкт Кличка

Київрада виступатиме проти забудови території Протасового яру.

Про долю Протасового Яру говорили на засіданні постійної комісії з питань екологічної політики.

Депутати проголосували за проєкт столичного мера Віталія Кличка «Про повернення статусу території зелених насаджень загального користування земельним ділянкам у парку відпочинку Протасів Яр у Солом'янському р-ні м. Києва».

Члени профільної комісії також підтримали проєкт рішення «Про заяву Київської міської ради щодо ситуації із намірами забудови території Протасового яру».

– Київська міська рада має наміри створення на території Протасового яру регіонального ландшафтного парку з метою захисту цієї території як такої, що має особливу екологічну, наукову та історико-культурну цінність, – наголошується у пояснювальній записці, підписаній Віталієм Кличком.

У Київраді хочуть відібрати у забудовника спірну ділянку, яка входить до переліку зелених зон і розташована на території парку відпочинку.

Протасів Яр – історична місцевість, яка простягається на східному схилі Батиєвої гори. Частину території (площею 3,23 га) у 2007 році передали в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-торговельного комплексу з паркінгом.