110 учасників АТО отримали житло від міста в минулому році

110 учасників АТО отримали житло від міста в минулому році

У 2019 році 110 учасників АТО отримали житло, за рахунок міського бюджету, адже вкрай потребували покращення житлових умов.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

– Міська влада продовжує працювати над забезпеченням житлом учасників антитерористичної операції та членів родин наших загиблих захисників. Багато хто з них потребує поліпшення житлових умов. І завдання міської влади – вирішувати цю проблему, адже це найменше, чим ми можемо віддячити за їхній героїзм, – наголосив Дмитро Загуменний.

За його словами, у 2019 році за рахунок бюджету Києва житло отримали: учасники бойових дій, залучені до АТО – 90 осіб; особи з інвалідністю війни, учасники АТО – 19 осіб; особи з інвалідністю війни, учасники АТО ВПО – 1 особа.

Керівник апарату КМДА нагадав, що за рішенням Київради від 9 жовтня 2014 року, з бюджету столиці встановлено низку пільг додатково до гарантованих Державою пільг та гарантій для киян – учасників АТО та членів їх сімей. Окрім того, місто активно використовує досвід ветеранів АТО в забезпеченні правопорядку та безпеки.

– Так, у Києві працює КП «Муніципальна охорона», більшість працівників у якому – ветерани АТО. Завданням комунального підприємства є забезпечення охорони майна громади столиці. На роботу в «Муніципальну охорону» можуть влаштуватися навіть учасники бойових дій із пораненнями. Для них також є робота та створені усі необхідні умови праці. ГФ «Муніципальна варта», що створене ветеранським рухом столиці, сьогодні спільно з Національною поліцією забезпечує публічний порядок в місті. Зокрема, і зараз, коли контролюють дотримання умов карантину. Тож, місто допомагає нашим захисникам, адже це найменше, що ми можемо для них зробити, – розповів Дмитро Загуменний.