Цього тижня пройде додаткова сесія вступу в магістратуру

Цього тижня пройде додаткова сесія вступу в магістратуру

У четвер, 16 липня, та у п'ятницю, 17 липня, пройде додаткова сесія вступу в магістратуру. Пункти тестування для проведення додаткової сесії вступних випробувань створюються в місті Києві.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

– Додаткова сесія ЄВІ (єдиного вступного іспиту) відбудеться 16 липня, ЄФВВ (єдиного вступного фахового випробування) – 17 липня, – йдеться у повідомленні.

15 липня в «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» буде розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування. Цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.

Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9:15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Під час проходження вступних випробувань Ви не можете користуватися електронною версією ID-картки у мобільному застосунку «Дія», Вам обов’язково потрібно мати оригінал паспорта (це пов’язано з технічними та організаційними особливостями проведення вступних випробувань), – йдеться у повідомленні.

Із собою радять взяти 2 – 3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.