Київводоканал приєднався до петиції Президенту через погану якість води

Київводоканал приєднався до петиції Президенту через погану якість води

«Київводоканал» приєднався до заклику КП «Плесо» підтримати петицію до Президента України з проханням розробити законопроєкт про заборону фосфатних мийних засобів в Україні. Петицію було створено київським КП «Плесо», щоб Президент розглянув її протягом 3 місяців (до 1 жовтня 2020 року). І петицію мають підписати 25 тисяч громадян.

Масове використання побутової хімії із вмістом фосфатів та інших сполук фосфору призводить до цвітіння води у водоймах, бо саме вони провокують прискорений ріст синьо-зелених водоростей.

1 грам фосфатів провокує ріст 5-10 кг синьо-зелених водоростей! А тільки при одному пранні фосфатними мийними засобами у воді опиняється до 16 г фосфатів!

– Через фосфати катастрофічно знижується придатність води для питних потреб населення та зростає ризик поширення інфекційних хвороб, –наголосили у «Київводоканалі». – Долучайтесь до підписання петиції! Разом ми наберемо достатню кількість голосів і зрушимо справу з місця.

Петицію можна підписати за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/100054?fbclid=IwAR0UoTzslgZX7KnI9rA63slXQcBnSRgjmu_HY8DGbOZ-6tyMr1uM2rvxxB8.

Читайте також: Комунальники столиці написали петицію Президенту через погану якість води у Дніпрі.