Який район столиці отримав найбільше коштів на ремонти дворів

Який район столиці отримав найбільше коштів на ремонти дворів

Цього року в районах столиці оновлять понад 760 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. 

– Цього року ми плануємо оновити понад 760 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у районах столиці. Велику програму з ремонту дворів у всіх районах ми розпочали минулого року. І в 2019-му оновили 827 дворів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років! Якщо минулого року роботи здійснювали переважно у невеликих дворах та проїздах, то тепер - зосередилися на територіях площею понад 1000 квадратних метрів. Це – наймасштабніше оновлення дворів за останні десятиріччя, – підкреслив Кличко. 

За його словами, майже на 200 об’єктах роботи вже завершили. Ще понад 200 об’єктів – на фінальній стадії. Тривають роботи і в інших дворах та проїздах, що запланували.

– Найбільше об’єктів – 108 – вже майже завершили в Дарницькому районі. На їх оновлення район отримав з бюджету міста майже 64 мільйони гривень, повідомив Віталій Кличко. 

Він показав відео про те, як відремонтували двори і проїзди в старій Дарниці. Зокрема, на вулицях Заслонова і Севастопольській, Пасхаліна та Вересневій. 

Також мер столиці повідомив, що тривають підготовчі роботи до «чистового» асфальтування Шулявського шляхопроводу. Там найближчими днями мають облаштувати верхній шар асфальто-бетонного покриття.

– Я перепрошую киян за тимчасові незручності, що будуть на Шулявці в ці дні. Дорожники зроблять все, щоб оперативно здійснити необхідні роботи, – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві перекладають теплотраси на 28 критичних локаціях.