На Оболоні продовжуються безкоштовні кінопокази

На Оболоні продовжуються безкоштовні кінопокази

На фасаді кінотеатру «Братислава» тривають покази українського кіно просто неба. До вихідних дивимося історичний фільм та комедію.

ЧЕРВОНИЙ

 
Український історичний фільм Зази Буадзе 2017 року, екранізація однойменного роману Андрія Кокотюхи.
1947 року до ГУЛАГу потрапляють двоє українців. Головний герой – воїн УПА Данило Червоний. Інший українець – Віктор Гуров, радянський льотчик з Чернігова, літак якого було збито над позиціями ворога і його вважають дезертиром, який був у полоні. Гуров вважає Сталіна героєм і вірить у те, що військовий суд помилився. Обидва герої мусять пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

Коли: 9 липня о 21:30.
Де: площа перед кінотеатром «Братислава».
Вхід вільний. Кількість місць необмежена.

СЕКС І НІЧОГО ОСОБИСТОГО, 18+

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина. Чим закінчаться гарячі пригоди новорічної Праги? 

Коли: 10 липня о 21:30.
Де: площа перед кінотеатром «Братислава».
Вхід вільний. Кількість місць необмежена.