Киян запрошують на свято

Киян запрошують на свято

В суботу 26 вересня з 10:00 до 16:00 на території Центрального парку культури та відпочинку («Маріїнський парк», біля сцени «Мушля») відбудеться традиційне свято «Юнь Києва запрошує» за участю сімей переселенців, демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей. Усього на захід запрошено близько 3 тисяч киян та гостей столиці.

Як повідомляє один з організаторів, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, метою акції є презентація безкоштовних соціальних послуг та послуг позашкільної освіти державних та громадських закладів Києва для дітей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, волонтерського та скаутського руху тощо.

Зокрема, всі охочі зможуть взяти участь у презентації курсів української мови та українознавства. Учасників акції очікуватимуть концерт дитячої творчості, майстер-класи з наставництва та тьюторства (допомога у навчанні) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також презентація діяльності соціальних установ, закладів культури, позашкільної освіти, освіти, громадських організацій, гуртків, секцій.

Працюватиме інформаційний майданчик з питань усиновлення. Всі охочі зможуть отримати консультацію фахівців Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці з питань алко- та наркозалежності, надання соціально-психологічної допомоги переселенцям, учасникам АТО та членам їхніх сімей, з інших соціально важливих питань. У рамках проекту ВБО «Українська фундація громадського здоров’я» «Street GALLERY «Я Є» будуть представлені історії людей з ВІЛ та відбудеться безкоштовне анонімне тестування та консультування на ВІЛ.

Цей захід проходить вже понад 20 років поспіль, але кожного року має свою специфіку та барви. Цього року це «Місто відкритих людей», що складається з кварталів, які присвячені різним проявам мирного життя: творчості, корисним знанням, безпеці.