У столиці проведуть паспортизацію малих річок та водойм

У столиці проведуть паспортизацію малих річок та водойм

Перелік природоохоронних заходів у столиці, які фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019-2020 роках, розширили на три пункти. За це проголосували депутати Київради. 

Про прийняття рішення повідомив депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

– Київрада підтримала зміни до переліку, а саме додала такі заходи: паспортизацію малих річок та водойм – щоб дізнатися про їх стан та визначити, хто відповідальний за їх догляд; проведення робіт з інвентаризації джерел забруднення навколишнього природного середовища – щоб працювати над ліквідацією цих джерел; розробку Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Партизанської слави» – щоб уніфікувати підхід до розміщення об’єктів торгівлі та розваг, – написав Костянтин Яловий.

За його словами, паспортизація малих річок та водойм необхідна, щоб дослідити стан водних об’єктів, встановити відповідальних за очищення та догляд за водоймами.

Проведення робіт з інвентаризації джерел забруднення навколишнього природного середовища потрібне, щоб з’ясувати, де найбільший рівень забруднення у Києві та працювати над його ліквідацією.

А розробка проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Партизанської слави» важлива тому, що на території цього парку нерідко виникають проблеми з хаотично розміщеними об’єктами торгівлі та розваг. Тож створення єдиного проєкту для організації території означає і кращий захист екосистеми парку.

Нагадаємо, вперше у Києві мешканці встановлять саморобні очисні споруди на озері.