У київських школах проведуть жеребкування для першокласників

У київських школах проведуть жеребкування для першокласників

9 липня у київських школах проведуть жеребкування «за правом вибору» – визначать, як сформуються перші класи. Після цього етапу школи знову опублікують кількість наявних місць та продовжать прийом документів до перших класів.

Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

– Цьогоріч столичні школи очікують майже 32 тисячі першокласників. Після першого етапу зарахування в кожній третій школі Києва лишились вільні місця, загалом – понад 3 тисячі. Батьки можуть ознайомитись із інформацією про наявність таких місць на вебсайтах шкіл. Як минулого, так і цього року, право на гарантоване зарахування мали діти з сімей, що проживають на території обслуговування школи, мають старших братиків/сестричок – учнів обраного закладу або ж є випускниками дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти чи є дитиною працівника обраної школи, – заявив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, першого липня у школах Києва завершився прийом документів до перших класів. Майже 99% родин уже визначились із конкретним місцем навчання своєї дитини. Третина з них скористалася гарантованим правом першочергового зарахування.

Крім того, Департамент освіти та науки КМДА повідомив, що натепер у дитячих садочках Києва є майже 7 тисяч вільних місць для дітей. Аби вибрати садок, батькам варто скористатися підказками Порталу дошкільної освіти.