Cтоличні підприємства порушують правила карантину

Cтоличні підприємства порушують правила карантину

У столиці діють протиепідемічні заходи. Як їх дотримуються підприємці, перевіряє спеціальна комісія за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.

За минулий тиждень (з 30 червня по 5 липня) у Києві перевірили 474 об’єкти. З них 117 закладів громадського харчування, 237 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 42  непродовольчими товарами, 5 автозаправних станцій, 2 місця стихійної торгівлі, готель, школа, 5 ярмарків, 62 ринки.

За результатами складено 49 протоколів відповідно ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей).

Серед порушників: 14 закладів громадського харчування, 24 продуктових магазинів, 10 – промислових, АЗС.

Ще 7 протоколів складено за ст. 152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, у столиці ресторанам та кінотеатрам дозволили працювати після 22 години.