На мосту імені Патона зафіксували 11 пошкоджень під час гідравлічних випробувань

На мосту імені Патона зафіксували 11 пошкоджень під час гідравлічних випробувань

У Києві тривають гідравлічні випробування. Зараз «слабкі місця» виявляють на мережах зони теплопостачання ТЕЦ-5, зокрема на мосту імені Патона. 

Про це повідомили у комунальному підприємстві КП «Київтеплоенерго»​.

– З початку проведення планових випробувань на мосту імені Патона фахівці ліквідували 11 пошкоджень трубопроводу. Для цього виконуються верхолазні роботи із застосуванням електрозварювального устаткування. Тепломережа під мостом Патона забезпечує теплом житлові масиви Русанівку і Березняки. Магістральний трубопровід експлуатується 58 років – із 1962 року. Його діаметр – 600 мм. Під час проведення ремонтних робіт рух транспорту на мосту імені Патона не обмежується. Послугу з гарячого водопостачання до будинків буде відновлено після завершення випробувань, які триватимуть до 15 липня включно, повідомили у КП «Київтеплоенерго».

Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378. Цього року випробування розпочалися пізніше, ніж зазвичай, через карантинні обмеження у зв’язку з поширенням COVID-19.

Нагадаємо, перелік будинків, де тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування, – на сайті «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, під час підготовки до нового опалювального сезону на обладнанні КП «Київтеплоенерго» виконали ремонти різного ступеню складності на 84 котельнях.