Молодих вчителів запросили на виставу

Молодих вчителів запросили на виставу

В понеділок, 28 вересня о 15:00 у коледжі хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» (вул. Данькевича, 4-А) відбудуться урочистості до Дня працівників освіти для молодих вчителів. На захід запрошено 270 молодих спеціалістів, які розпочали трудову діяльність у навчальних закладах столиці у вересні 2015, 2014, 2013 років. Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

У програмі заходу передбачено хореографічні композиції у виконанні учнів і студентів відділень класичної та народної хореографії коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».

Як зазначають у Департаменті, на початок 2015-2016 навчального року до закладів освіти міста Києва прибули 111 молодих спеціалістів, із них 55 закінчили Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, 49 – Київський університет імені Б. Грінченка, 7 – Національний університет фізичного виховання та спорту, Київський Національний лінгвістичний університет та інші.