Кияни плакали над котом, якого врятували через два тижні після вибуху в будинку на Позняках

Кияни плакали над котом, якого врятували через два тижні після вибуху в будинку на Позняках

Зворушливу історію порятунку шотландської киці-красуні з будинку, що вибухнув на Позняках, опублікувала киянка Олена Крижанівська.

 Рятувальники натрапили на кицю, яку господарі шукали два тижні – сподівалися, що тваринка вижила під завалами. Власники вивішували оголошення з проханням, якщо хтось побачить тварину - повернути, але надії практично уже не лишилося.

-Подзвонив наш Кототато і розповів, що вони з рятувальником другого аварійно-рятувального взводу КАРС "Київська служба порятунку", Олександром Квашуком знайшли котєйку! Сьогодні - Максим з Сашею таки ще раз полізли в завал (за окремими дозволами зараз мешканці по одному, дуже обережно і у супроводженні рятувальників можуть пройти до помешкань, щоб спробувати знайти і забрати речі та документи, але не в зоні тотального обрушення), взяли ліхтарі, залізли по кутках - і під диваном побачили перелякані котячі оченята. Шотландська висловуха Еліс використала одне з котячих життів, - написала Олена Крижанівська.

Щоправда, «піаритися» на цьому, робити фото з врятованою тваринкою, вони відмовилися навідріз.  Навколо було стільки сліз щастя, що всі, хто там був, і власники Еліс, і просто свідки події, ридали над котиком, розповіла пані Олена.

Тому Олена Крижанівська окремо опублікувала фото першого дня рятувальних робіт, де є обличчя рятувальників. Олексадр Квашук - уже кілька років, і зараз у вільний від служби рятувальником КАРС час, є волонтером Загону швидкого реагування Червоного Хреста. Співпрацює волонтером з «МотоХелп».  Максим Крижанівській - більше 20 років у службах порятунку, це уже давно переросло з роботи у долю.

-І фото того самого листочка-об'яви про пошук Еліс, які вивішували згорьовані власники, таке от чарівне маленьке сріблясте диво. Тепер у них попри всі страждання, у родині свято - і уже є фото щасливої заплаканої від радості хазяйки з Еліс. Дива трапляються!, - пише Олена Крижанівська.

Фото Олени Крижанівської.

Нагадаємо, у Київському зоопарку поселили рідкісних птахів, яких врятували від загибелі.