Нові велосмуги та знаки: як столицю готують для велосипедистів

Нові велосмуги та знаки: як столицю готують для велосипедистів

На вулицях Києва тривають роботи з влаштування велосипедних смуг. Зокрема, по вул. Липинського з’явилася велосмуга довжиною 400 м. Вона з’єднає майбутню велосмугу на вул. Івана Франка, яка влаштовується зараз на вулиці в рамках ремонту, з Велотреком.

Про це повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури.

Наступним етапом буде створення пішохідної зони на площі Івана Франка та облаштування велосмуги на вул. Городецького. А в найближчі два тижні будуть завершені роботи з влаштування велоз'їзду з мосту Метро на Набережне шосе, – зазначив директор Департаменту Валентин Осипов.

Також вже завершено нанесення розмітки для односторонніх велосипедних смуг на вул. Ольгинській та Заньковецької, довжиною 200 метрів та 260 метрів відповідно Також на вулицях в рамках перерозподілу вуличного простору та оновлення схеми організації дорожнього руху демонтовано старі та встановлено нові дорожні знаки. На вул. Ольгинській демонтували 11 старих та встановили 22 нових. На вул. Заньковецької демонтували 15 старих дорожніх знаків та встановили 24 нові.

Окрім того, на вул. Марії Заньковецької передбачено 30 місць для паркування, з яких чотири – для автомобілів людей з інвалідністю.

Більш комфортним для велосипедистів став і бульвар Тараса Шевченка. Нещодавно там у виділених смугах для руху громадського транспорту, довжиною близько 3,7 км, було дозволено рух велосипедистів.

Завдяки такому рішенню з’єднуються велосмуги на вул. Леонтовича та Пушкінській. У перспективі – на вул. Терещенківській. Зручнішим для пішоходів і велосипедистів став і Володимирський проїзд, де влаштовано велопішохідну зону.