На Борщагівці розчистять «скульптурні динозаври» з кіосків

На Борщагівці розчистять «скульптурні динозаври» з кіосків

На Борщагівці розчистять від лабіринтів із МАФів територію поруч із кінотеатром «Лейпциг» та ринком «Колібріс».

У тому, що це необхідно зробити, переконався в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський. Він, разом із заступником голови КМДА Олександром Густєлєвим, представниками Департаменту міського благоустрою КМДА, Департаментом земельних ресурсів, Департаменту культури та Святошинської РДА виявили «скульптурні динозаври» з кіосків.

– Проінспектували ці «скульптурні динозаври» з кіосків та запланували очистити цю територію. Київ має бути комфортним та привабливим, – наголосив Валентин Мондриївський.

Він зауважив, що колись це місце на Борщагівці було візитівкою району – кінотеатр «Лейпциг», фонтан, ринок «Колібріс». Зараз там хаос із МАФів.

Водночас міська влада відновлює кінотеатр «Лейпциг», який входить у мережу «Київкінофільм».

Усього в столиці 15 комунальних кінотеатрів. Місто реконструює їх, щоб повернути людей до районних кінотеатрів, аби комунальні кінотеатри могли конкурувати з комерційними. Щоб мами з дітьми, школярі та молодь не їхали в центр, аби подивитися фільм чи мультик, а могли це зробити поблизу будинку.

У кінотеатрах оновлюють інженерні мережі, ремонтують фасади, внутрішні приміщення, оновлюють проєктори, звукове обладнання та екрани.

Нагадаємо, на Подолі голова району перевірив місця стихійної торгівлі.