У Києві замінили теплотрасу під трамвайними коліями без зупинки руху

У Києві замінили теплотрасу під трамвайними коліями без зупинки руху

На Куренівці спеціалісти КП «Київтеплоенерго» проклали нові труби європейського зразка під трамвайними коліями без зупинки руху громадського транспорту.

Тепловики завершили прокладання попередньо ізольованих труб із системою сигналізації про пошкодження. На вул. Скляренка, 17, змонтували майже 150 м нових труб замість старих, які пролежали в землі вже 46 років.

Оновлена мережа забезпечить безперебійну подачу тепла до більш ніж 100 будинків й об’єктів соціальної інфраструктури. У випадку аварії вона дозволить тимчасово відключати лише 10 абонентів, а не одразу сотню будинків, як це було раніше. Нові труби гарантовано прослужать 40-50 років.

Як повідомляє пресслужба «Київтеплоенерго», ділянка виявилася дуже складною з технологічної точки зору. Щоб у Києві з’явилася ще одна нова тепломережа, енергетикам довелось пройти від повітряної теплотраси до теплової камери під землею. А головне – не розриваючи ґрунт, прокласти труби під трамвайним шляхопроводом. І зробити це так, щоб транспорт продовжив безперебійно ходити, а кияни не відчули незручностей. З усіма завданнями вдалося успішно впоратись, не порушуючи графіки робіт.