Постраждалих від вибуху на Позняках запевнили, що квартири для них готові

Постраждалих від вибуху на Позняках запевнили, що квартири для них готові

У Дарницькій райдержадміністрації працює Координаційний штаб для постраждалих мешканців будинку на Позняках, де стався вибух.

Тут відбулася вже друга зустріч із людьми. Потерпілим повідомили, що квартири, які отримали 12 сімей, вже готові. До кінця цього тижня буде сформовано список ще на 10 родин щодо отримання ними помешкань.

Голова Дарницької РДА Ярослав Лагута доповів, що 105 людей вже отримали матеріальну допомогу з фонду «Майбутній Київ» у зв’язку з втратою своїх документів, відновлення яких триває. Сформовано 50 справ на отримання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям на суми від 50 до 100 тисяч гривень.

Глава столиці Віталій Кличко наголосив, що саме районна влада є Центром комунікації для мешканців будинку з будь-яких питань. А за виділені кошти з міського бюджету мешканці зможуть зробити ремонти в квартирах, які отримують. Придбання ж меблів, побутової техніки та інших втрачених речей також будуть здійснюватися мешканцями на власний розсуд.

Також стало відомо, що сьогодні ведуться роботи щодо порятунку двох котів, які помічені у зруйнованих секціях будинку та від пережитого стресу тікають від людей.