У Дніпровському районі ремонтують Центр реабілітації для осіб з інвалідністю

У Дніпровському районі ремонтують Центр реабілітації для осіб з інвалідністю

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району готують до нового навчально-реабілітаційного року.

У будівлі по вул. Райдужній, 51, триває капітальний ремонт. Як повідомили у Дніпровській РДА, вже завершено ремонт покрівлі, утеплено та оздоблено фасад. Наразі тривають роботи з капітального ремонту приміщень загальною площею 481 кв. м.

Після завершення робіт з капітального ремонту приміщень буде створено приміщення для соціальної адаптації підопічних Центру, де відбуватиметься навчання дітей та молоді побутовим навичкам самообслуговування та кулінарії.

– З 01 вересня 2020 року планується відкриття групи денного перебування відділення психолого-педагогічної реабілітації з організацією трьох разового харчування для дітей з дитячим церебральним паралічем, ментальними розладами (Синдром аутичного спектру, Даун синдром, розумова відсталість та ін.) віком до 18 років, зазначили у Дніпровській РДА.

Для проведення комплексної реабілітації Центр має різноманітне обладнання: тренажери зокрема, апарат для пресотерапії, модуль активної реабілітації, пристрій «активал», мотомеди, сучасні вертикалізатори та інше), фізіотерапевтичну апаратуру, кульковий басейн, сенсорну кімнату, спортивну залу, кімнату для проведення бальнеологічних процедур та ароматерапії, кімнату віртуальної діяльності оснащену інтерактивною підлогою та сенсорною тач-панеллю, ігрові кімнати.

Впродовж 2019 року Центр придбав додатково реабілітаційне обладнання: стельовий підйомник, бруси з перешкодами, віброматраси, синглетно-кисневий апарат, сенсорні м’ячі, обтяжувачі, еспандери тощо.

У Центрі за адресою вул. Курнатовського, 7-а, та вул. Райдужна, 51, відкрито інклюзивні дитячі майданчики, які включають сенсорні розвиваючі стенди, пісочниці спеціально пристосовані для дітей з особливими руховими потребами, рукоходи – спеціальні тренажери для розвитку рухової активності дітей, гойдалки та карусель для дітей з особливими потребами (візочників).

Нагадаємо, 19 станцій київського метрополітену обладнають дефібриляторами.