У столиці чоловіка судитимуть за домашнє насильство

У столиці чоловіка судитимуть за домашнє насильство

До двох років за ґратами загрожує чоловікові, який систематично знущався з дружини. Неодноразові адміністративні стягнення не спиняли киянина, тому поліцейські притягнули його до кримінальної відповідальності.

Про це повідомили в відділі комунікації поліції міста Києва.

33-річна мешканка Голосіївського району часто викликала поліцейських під час сімейних сварок. Чоловік систематично виганяв жінку з будинку, нецензурно ображав її та принижував. Сусіди підтвердили, що конфлікти влаштовує молодик, якого не спиняє те, що свідками сварок є троє дітей.

– 30-річний чоловік раніше судимий за майнові злочини, постійно потрапляє у поле зору правоохоронців за дрібні правопорушення та перебуває на контролі у поліцейського офіцера громади. Також за цією родиною наглядає й районна служба у справах дітей, адже у подружжя є троє спільних дітей, які ставали свідками вчинення домашнього насильства щодо їхньої матері, – зазначила старша слідча Голосіївського управління поліції Лілія Бабкова.

Слідчий відділ Голосіївського управління поліції, спільно з поліцейським офіцером громади Романом Попком, зібрали достатньо матеріалів щодо вчинення насильства над жінкою з подальшим внесенням відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування завершено та направлено матеріали кримінального провадження до Голосіївського районного суду для обрання зловмиснику покарання.

Йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Києві підлітки, чоловіки та жінки можуть через поліцію знайти притулок у кризовій кімнаті.