Facebook почав правильно використовувати назву Києва

Віднині наша столиця буде писатися правильно у соціальній мережі Facebook, а саме - Kyiv, а не Kiev.
Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
Раніше, якщо користувачі соцмережі хотіли відмітити столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv - адреси та місця, в яких згадується столиця України, будуть використовувати саме таку транслітерацію з української, а не російської мови.
- Столиця України має право на транслітерацію з української, а не російської мови. Цей важливий крок допоможе нам виправити #KyivNotKiev і у решті кіберпростору. Всього дві маленькі літери, які формують масову свідомість англомовному світу і привчають до розуміння, що Україна - це Україна, - зазначив Дмитро Кулеба.
Нагадаємо, що сайт «Вечірній Київ» минулого року долучився до флешмобу #KyivnotKiev і змінив своє доменне ім'я.
