До кінця року замінять 336 столичних ліфтів

До кінця року замінять 336 столичних ліфтів

За останні три роки у Києві замінили та модернізували 1168 ліфтів. Також минулого року в рамках програми співфінансування місто спільно з мешканцями відремонтувало 33 підйомники. 

На цей рік у планах міської влади відремонтувати за програмою співфінансування удвічі більше ліфтів, що гостро цього потребують, та на яких фіксуються часті поломки – 73 одиниці. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

– Якщо говорити про проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення ліфтів та ліфтового обладнання, то розмір внесків співвласників складає 5%, а 95% фінансує місто. У Києві понад двадцять тисяч ліфтів, з яких близько половини – відпрацювали свій термін експлуатації. Тому цього року відповідно до Програми економічного і соціального розвитку міста, у Києві заплановано замінити 336 ліфтів. На ці роботи спрямують понад 400 млн грн, – наголосив Петро Пантелеєв.

Підставою для проведення робіт із заміни чи ремонтів ліфтів є акт технічного стану ліфта, підписаний балансоутримувачем та обслуговуючою організацією, яким визначається необхідність виконання ремонту, модернізації або реконструкції ліфта.

Нагадаємо, що понад 700 столичних дворів оновлять до кінця року.