Програму розвитку зеленої зони міста Києва оновлять до жовтня

Програму розвитку зеленої зони міста Києва оновлять до жовтня

Існуючі парки та сквери входять до Програми розвитку зеленої зони міста Києва, яку планують оновити до 1 жовтня.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

– За останні три роки було прийнято близько 400 рішень про ініціативи створення зелених зон. Протягом цього часу було подано 600 клопотань про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для влаштування скверів та парків, – зазначив Костянтин Яловий.  Це дійсно значне озеленення столиці, однак таких рішень мало. Дуже важливо після створення зелених зон забезпечити ще й їх захист. Для цієї мети у Києві існує Програма розвитку зеленої зони м. Києва. В ній закріплені існуючі об’єкти, містобудівні та організаційні умови для утворення нових зелених зон. Проте ця програма давно не оновлювалась.

Наразі Програма оновлюється, зокрема, є вже готове технічне завдання, а тендер по розробці документа триватиме до 15 серпня.

Як розповів керівник КО «Київзеленбуд» Олексій Король, ключові етапи проєкту такі:

- створення технічного завдання: наразі цей етап вже завершений і з техзавданням можна ознайомитись на сайті «Київаудиту»;
- проведення тендеру на розробку програми за техзавданням: цей етап буде тривати до 15 серпня, коли і буде оголошений переможець тендеру;
- розробка оновленої програми, яка має завершитися 1 жовтня.

Оновлені дані будуть доступні онлайн у Реєстрі зелених зон.

Нагадаємо, Святошинський парк після реконструкції: що змінилося.

Титульне фото  Mysh Mark