Електронний квиток на проїзд можна поповнити мобільними грошима

Електронний квиток на проїзд можна поповнити мобільними грошима

Кияни все активніше поповнюють Kyiv Smart Card із мобільного рахунку.

Обсяг оплати транспорту мобільними абонентами з березня 2019 до березня 2020 року зріс у 40 разів. Про це повідомляє заступник директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА В’ячеслав Новохацький.

– Сьогодні в Києві пасажири щодня користуються електронним квитком приблизно 700 000 разів. Безготівкова оплата – це прозорий механізм контролю обігу коштів і точний моніторинг пасажироперевезень для перевізників. Але головне, що для пасажирів – це сучасний інструмент зручного способу використання громадського транспорту. Е-квиток дозволяє економити час і кошти на поїздках, – розповів В’ячеслав Новохацький.

Він також додав, що кияни змогли на власному досвіді переконатися в ефективності кешлес-оплати завдяки кешбеку від «Київстар». У рамках акції «кешбек на проїзд», яка проходила у січні – лютому 2020 року, абоненти «Київстар» при поповненні Kyiv Smart Card отримували кешбек на мобільний рахунок у розмірі 20% від суми поповнення. Акція була реалізована за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Оператор системи е-квитка, КП ГІОЦ, у січні направив пропозиції іншим мобільним операторам щодо створення аналогічних сервісів для їх абонентів та очікує відповіді від них.

У додатку Kyiv Smart City можна сплатити за паркування погодинно.