Київ перейшов у надзвичайний режим роботи всіх служб через задимленість

Київ перейшов у надзвичайний  режим роботи всіх служб через задимленість

Через горіння лісу та торф’яників санітарно-епідеміологічна, медична та служби з надзвичайних ситуацій столиці перейшли в режим на надзвичайний режим роботи. Відповідне розпорядження дав Київський міський голова Віталій Кличко.

- Сьогодні зранку Київ прокинувся у густому їдкому тумані. У зв’язку з екологічною ситуацією в столиці, яка склалася внаслідок того, що під Києвом горять торф’яники і ліс, міська влада звертається до киян максимально обмежити присутність на відкритому повітрі. Особливо людям із захворюваннями дихальних шляхів, серцево-судинними захворюваннями, – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що за результатами ранкової наради дав розпорядження усім службам: санітарно-епідеміологічній, із надзвичайних ситуацій, медичній – перейти на надзвичайний режим роботи. Та особливо контролювати ситуацію в місті: і щодо інформування населення про заходи безпеки, і щодо надання необхідної медико-санітарної допомоги усім, хто звертається, і щодо миття київських вулиць.

«Всі ці заходи запроваджуються, але їхній режим має бути більш ефективним і скоординованим. Кілька днів тому ми також запровадили більш інтенсивне поливання вулиць у столиці», – підкреслив мер Києва.

Сьогодні в навчальних і виховних закладах столиці буде скорочений день.

- Оскільки існує ризик розповсюдження продуктів горіння пожежі, що виникла в Київській області, на деякі райони Києва, ми не рекомендуємо вести дітей в дитсадки та школи. Тим не менше, в усіх навчальних закладах буде створено чергові групи для тих дітей, яких не буде змоги залишити вдома. Вони перебуватимуть у приміщенні і не будуть виходити на вулицю, – зазначила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

 У Печерському районі діти залишилися вдома уже сьогодні -  Голова Печерської РДА Сергій Мартинчук прийняв рішення про закриття шкіл та дитячих садочків до понеділка ( 7 вересня 2015 року).

Медики радять киянам уникати довгого перебування на вулиці, не відкривати вікна, проводити вологе прибирання свого помешкання.

Власниками автомобілів, за можливістю, не використовувати свої транспортні засоби.

Детальніше про санітарно-епідеміологічна ситуацію в Києві у зв’язку з пожежею у передмісті сьогодні розкаже заступник голови КМДА  Михайло Радуцький о 14:00, в Українському кризовому медіа-центрі.