Київ підтримає 23 проєкти для розвитку громадянського суспільства у столиці

Київ підтримає 23 проєкти для розвитку громадянського суспільства у столиці

Переможцями міського конкурсу проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» серед інститутів громадянського суспільства визначено 23 проєкти. Загалом цього року подано 102 пропозиції.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Ми у 2017 році заклали цей конкурс у програму «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві». Вперше його було проведено у 2018 році. Тоді було подано понад 130 пропозицій від різних громадських організацій. Було обрано обрали 25 переможців, із яких свої проекти реалізували 24 ГО. У цьому році обрано 23 проекти різних напрямів. Це і вирішення соціальних питань, культурно-спортивні напрямки та просвітницька діяльність. Усього ж за час конкурсу перемогу здобули 65 проектів на суму 6,9 млн гривень. У міську цільову програму на 2020-2022 роки закладено 12 мільйонів гривень, що дасть змогу реалізувати громадським організаціям ще більше проєктів, необхідних для розвитку громадянського суспільства, – зазначилаМарина Хонда.

Серед проєктів-переможців – соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, Всеукраїнський фестиваль спорту «Сильна нація», видання фотоальбому про Київ «Демократія київських вулиць», київський фестиваль національностей «Київ: Етногенеза», проведення навчальний комп'ютерних курсів для людей поважного віку. Перелік проєктів.

Конкурс проєктів для підтримки ініціатив інститутів громадянського суспільства «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» передбачено міською цільовою програмою «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві». За три роки конкурсу громадські організації подали 319 проєктів, спрямовані на: волонтерський рух і підтримку учасників АТО, благоустрій та охорону природного середовища столиці, розвиток Києва у сфері правової освіти мешканців і формування громадянської культури.

Нагадаємо, Київська академія мистецтв запрошує на навчання школярів.